Haberler

Hakkımızda  

Özateş Grup; günceli, gündemi, kalite standartları doğrultusunda hizmet üretmeyi, içinde bulunduğu sektör ve markaların ürün ve hizmetlerini, bulunduğu lokasyonlarda en verimli şekilde paylaşmak ve sunmak amacıyla yola çıkmıştır.

Faaliyetlerine temelden, Özateş İnşaat Ltd.Şti. ile başlarken; 1996 yılında günümüzün önemli markalarından biri olan Turkcell ile tanışmış olup, hizmet halkasına bireysel perakende tüketicilerine yönelik olarak -o zamanki adıyla Turkcell Abone Merkezi (TAM)- Turkcell İletişim Merkezi (TİM) mağazalarını eklemiştir.

Daha sonra, 2000 yılında, Türkiye'nin ilk ve en önemli digital platformlarından Digiturk ile hizmet sektöründe Eskişehir-Bilecik bölgesinde tüketici ile buluşmuştur.

Dünyanın ofis-doküman ürünlerinde lider markası olan Triumph-Adler ve Panasonic ile, 2004 yılında Bursa-Yalova bölgesinde, daha çok kurumsal tüketicilere hizmet vererek, bu alanda da varlığını göstermiştir.

Her geçen gün markalaşan Özateş adı ile, tüketiciye vermiş olduğu güvenden yola çıkarak, hizmet ağına Dry Team kuru temizleme mağazalarıyla faaliyet alanlarına bir yenisini eklemiştir.

Türkiye'de 81 il bazında, sadece bilinir, güvenilir ve kurumsallaşmış belirli sayıda firmalara sunulan, Turkcell Dağıtım Merkezi (TDM) konsepti ile Eskişehir, Kütahya, Bilecik il ve ilçelerinde; Turkcell ürünlerinin toptan satış ve dağıtımını üstlenerek emin adımlarla yolunda ilerlemektedir.

Kısaca; Eskişehir, Bilecik, Bursa, Yalova, Kütahya ve İstanbul illerinde; Turkcell, Digiturk, Panasonic, Dry Team, Doğtaş ve simdi de Yataş markaları ile hizmet vermektedir.